O nas

O nas

FHU "GALAXI" SP. JAWNA

Jesteśmy firmą obecną na rynku od 2002 r. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu lokali w profesjonalne urządzenia gastronomiczne. Wyposażamy restauracje, stołówki szkolne, bary szybkiej obsługi, kuchnie w szpitalach, domach pomocy społecznej czy też inne punkty zbiorowego żywienia. Posiadamy bogaty wybór sprzętu i urządzeń do profesjonalnej gastronomii. Oferujemy urządzenia grzewcze, chłodnicze, meble ze stali nierdzewnej, zmywarki i wyparzacze, piece konwekcyjno-parowe, okapy kuchenne a także drobny sprzęt kuchenny.

Od lat współpracujemy z wieloma czołowymi producentami urządzeń zarówno krajowych, jak i zagranicznych, dając klientowi możliwość zakupu sprzętu na miarę jego potrzeb i upodobań. Nasza wieloletnia działalność i zdobyte przez nas doświadczenie i wiedza pozwalają nam na fachowe doradztwo i pomoc w doborze urządzeń i odpowiedniego sprzętu, co zapewnia nam coraz większą rzeszę klientów.

Naszą wizytówką firmy są przedstawiciele handlowi, dzięki którym możemy nawiązać długofalowe relacje z klientem. Oferują oni swoją wiedzę i pomoc przy pomiarach i ustaleniach bezpośrednio w lokalu u klienta, co pozwala nam na dobre zrozumienie potrzeb klientów i spełnieniu ich oczekiwań.

Proponujemy Państwu kompleksową obsługę od przygotowania projektu, poprzez montaż aż po serwis.
Posiadamy wyspecjalizowaną grupę monterską i serwisową z uprawnieniami.